KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218095
nr 1721 8095
Helge Du Puy, Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 52x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:43:22
150 kr