KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218095

nr 1721 8095

Helge Du Puy, Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 52x76 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:43:22